Modelhane

Kaya Tekstil modelhanesini günümüz teknolojisine uygun olarak yapılandırmıştır. Yeni teknolojileri takip ederek, ekipmanlarını son teknoloji ile sürekli yenilemekte, uzman ekibinin tecrübelerini eğitimle desteklemektedir.
Kaya Tekstil model ve koleksiyon çalışmalarını günümüz teknolojisine uygun olarak bilgisayarlı ortamda hazırlamaktadır. Yüksek kalite standartlarını uygulayan firmamız, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaktadır.

 KESİM

Kaya Tekstil, kesimhanesini otomatik pastal, elekronik serici ve kesim sistemleriyle destekleyerek, yüksek adetli ürün siparişlerini karşılayabilecek şekilde planlamıştır. Kaya Tekstil, deneyimli kadrosu ve yüksek teknoloji ile kurulmuş kesimhanesinde, kesim öncesinde, kesim anında ve kesim sonrasında gerekli kontrolleri yaparak, müşterilerine zamanında ve kaliteli hizmet vermektedir. Kumaşın serilmesinden kesilmesine kadar tüm işlemler otomasyona dayalı son teknoloji sistemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

 DİKİM

Kaya Tekstil 1976’ dan bu yana yüksek kalite bilinci ile yüksek dikim kalitesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Kaya Tekstil 40 yıllık tecrübesiyle dikimhanesinin güçlü makine parkuru ile hızlı ve seri imalatı talebe uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Sağlık ve güvenlik koşulları yönünden avrupa standartlarında bir üretim tesisine sahiptir.
Periyodik olarak uyguladığı personel eğitimleri ile yüksek dikim ve üretim kalitesini yakalamış ve bunu firma prensibi olarak standart hale getirmiştir.

 Yıkama

Kaya Tekstil imalat ve kolleksiyonda, parça boyama ve denim yıkamalarını kendisini araştırma, geliştirme, hızlı servis ve kaliteli üretim alanında kanıtlamış, dünya markalarına hizmet veren partnerleri ile yapmaktadır.
Kaya Tekstil müşterilerinin istekleri doğrultusunda, üretiminin her aşamasında olduğu gibi yüksek kalite standartlarını uygulayarak, insan ve çevre sağlığını korumak amacı ile zararlı ve kullanımı kısıtlı boya ve kimyasalların kullanılmaması için gerekli tüm kontrolleri yapmaktadır.

 KALİTE KONTROL VE PAKET

Kaya Tekstil deneyimli ekibinin titizlik ile kontrolünü yapmış olduğu ürünleri, yüksek kalite güvencesi ile mağazalarda ilave işlem ihtiyacı olmaksızın, mağaza satışına uygun hale getirmektedir. Kaya Tekstil kalite kontrol ve paketleme hizmeti ile bir çok müşterisinin takdirini toplamıştır.